O nas

Kim jesteśmy

 

[Staff_Directory_WD cats=”13,” type=”circle” order=”undefined” tab=”1″]

Nasza misja

 

Planujesz długą wyprawę lub krótki wypad za miasto i zadajesz sobie któreś z poniższych pytań?

 

Jaki środek transportu wybrać?

Gdzie nocowć?

Co zjeść, Co zwiedzić?

Co przeczytać, czego posłuchać?

Jest to więc miejsce w sam raz dla Was.

 

Stworzyliśmy niekonwencjonalny przewodnik z radami i informacjami, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Pokażemy Wam miejsca, które warto odwiedzić oraz wskażemy konkrety – co, jak, gdzie i za ile. Wchodząc na naszego bloga zdobędziecie zasób informacji, które ułatwiają podróżowanie. Wzbogaceni o konkretne wiadomości, będziecie mogli zwiedzać świat ze spokojem, będąc przygotowanym na różne ewentualności. Bez zbędnego lania wody opowiadamy gdzie warto, a gdzie nie warto jechać, w jaki sposób tam się dostać, wskazujemy konkretne miejsca noclegowe. Opiniujemy knajpy i restuaracje, zabytki i atrakcje, a także wskazujemy godziny otwarcia, ceny biletów, przykładowe trasy zwiedzania. Na naszej stronie znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji, dzięki którym zaplanujecie swoją podróż.

 

Nie jest to zwyczajny przewodnik opisujący wybiórczo konkretne miejsca. Nie piszemy tylko o samych praktycznych informacjach związanych z planowaniem. Zależy nam na całościowym ujęciu tematu, na posiadaniu szerokiego spektrum i dużej wiedzy na temat odwiedzanych przez nas zakątków świata. Chcemy przedstawić Wam przewodniki  interdyscyplinarne, opisujące kwestie kultury, zwyczajów i historii danego kraju. A więc znajdziecie tutaj nie tylko wiadomości jak gdzieś  dolecieć i gdzie spać, ale i jakie książki przeczytać przed wyjazdem, jakiej muzyki posłuchać. Wskażemy filmy i czsasopisma. Opowiemy o malarstwie, architekturze, kuchni  i zwyczajach, żeby w sposób możliwie jak najbardziej pełny zobrazować Wam miejsca, do których się wybieracie i móc zrozumieć je jak najlepiej.

 

Jeśli nie chcecie planować sami swoich podróży, ponieważ tego nie lubicie, nie macie czasu lub doświadczenia – możemy zrobić to za Was. Wybierzemy odpowiednie miejsce, kupimy bilety, zarezerwujemy noclegi, wskażemy atrakcje, restuaracje i przydatne informacje praktyczne. Projektujemy wyjazdy dla grup, rodzin, par, studentów, samotników, seniorów czy pielgrzymów, dostosowanie do indywidulanych potrzeb.  Nasze doświadczenie w podróżowaniu  pozwala nam na pomaganie w tej kwestii innym.

 

Uważamy, że czas poświęcony na rekonesans nigdy nie jest czasem straconym. Lepiej wcześniej przygotować się do wyjazdu, niż tracić czas na miejscu szukając noclegu, błądząc ulicami, nie mogąc znaleźć odpowiedniego miejsca na posiłek. Czas ten można poświęcić już na zwiedzanie lub odpoczynek. Z doświadczenia wiemy, że nawet najlepiej przygotowana podróż i tak postawi nas w nieprzewidzianych sytuacjach i pewnie  zgotuje jakieś niespodzianki. Jendak posiadanie pewnych wiadomości  z pewnością nam ją ułatwi. Nie jesteśmy teoretykami. Jak wszyscy, mamy swoje studia, prace i inne zajęcia. Ale w każdej wolnej chwili albo jesteśmy w podróży, albo planujemy kolejną. I w tym własnie miejscu podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami.

 

WYPISZEMY I WYMALUJEMY WASZĄ PODRÓŻ

Zapraszamy

 

Podoba Ci się nasza strona i chciałbyś stworzyć podobną? Nasi specjaliści – programiści, Marcin Wierzchowiecki i Karol Rokita, którzy stworzyli stronę Wypisz Wymaluj Podróż, zrobią to doskonale. Napisz do nas, a poznasz więcej szczegółów.