OFERTA I ZASADY PROJEKTOWANIA PODRÓŻY

OFERTA I ZASADY PROJEKTOWANIA PODRÓŻY

1. Wypełnij poniższą ankietę.
2. W ciągu 7 dni otrzymasz odpowiedź na maila. W wiadomości zostaną zawarte 3 ogólne propozycje wyjazdów i wstępny kosztorys.
3. Będziesz miał tydzień na zastanowienie się czy interesuje Cię któraś z trzech ofert i przesłanie nam odpowiedzi zwrotnej. Możesz również zaznaczyć, że żadna oferta Ci nie odpowiada i prosisz o wykonanie kolejnych propozycji lub zrezygnować z usługi.
4. Po wyborze jednej z trzech propozycji kierunków wyjazdu, w ciągu tygodnia otrzymasz maila z całkowitym planem wyjazdu. Plan ten jest bezpłatny.
5. Plan wyjazdu zawiera:
– informacje o możliwych środkach transportu (daty, możliwe połączenia, ceny, zniżki, miejsce wyjazdu/przyjazdu)
– informacje o transferze z lotniska
– Podstawowe informacje o miejscu docelowym (waluta, kantory, wizy, bezpieczeństwo, poruszanie się po kraju, informacje praktyczne)
– informacje na temat wiz i innych wymaganych dokumentów
– propozycje noclegów
– informacje na temat wyżywienia (posiłki w hotelu, wskazanie restauracji)
– informacje na temat atrakcji i zabytków (bilety, godziny otwarcia)
– przykładową trasę wyjazdu
– przykładowe trasy zwiedzania poszczególnych miejsc
– informacje na temat udogodnień w miejscach noclegowych
-informacje na temat szczepień
-inne ważne informacje związane z miejscem wyjazdu
6. Jeśli zdecydujesz, że przesłany plan Ci odpowiada – prześlij nam odpowiedź przez formularz kontaktowy, że chcesz skorzystać z usługi,w jakim zakresie, a także wskazać które z proponowanych opcji (np. Nocleg, forma transportu) wybierasz.
7. Po otrzymaniu od Ciebie wiadomości o chęci skorzystania z usługi i wyborze poszczególnych opcji zorganizujemy Twój wyjazd. Kupimy bilety, zarezerwujemy noclegi, znajdziemy wycieczki organizowane na miejscu, pomożemy załatwić wizy, ubezpieczenia i inne dokumenty, kupimy bilety do biletowanych atrakcji oraz dokonamy wszystkich czynności, które wskazane zostały w punkcie 5.
8. W ciągu tygodnia otrzymasz na maila bilety, potwierdzenie rezerwacji i wszystkie inne niezbędne dokumenty. Oprócz tego dostaniesz również inne przydatne informacje na temat wyjazdu. Będziesz wiedział co, gdzie, jak i dlaczego. Wyjedziesz przygotowany, z gotowym planem.
9. Jeżeli preferujesz kontakt telefoniczny, wszystkich informacji możemy udzielać również tą drogą. W poszczególnych przypadkach możliwy będzie również kontakt osobisty.
10. Stworzenie szczegółowego planu wyjazdu, a także wszystkie czynności wymienione w punkcie 5 i 9 są usługą bezpłatną do odwołania.